19. 11. 2018   |   Redakce

Tak nám skončila podzimní část. Poslední soutěžní zápas byl okořeněn soubojem s týmem SK Vyžlovka B, který se v tabulce nacházel o bod před námi. Motivaci ještě znásobil fakt, že kluci nastoupili v nových dresech, které chtěli pokřtít vítězstvím. Slunečno, teplota 3 C°, terén promrzlý, tráva pokryta jinovatkou. Nu což, zahřejeme se pohybem. Od začátku jsme převzali iniciativu a soupeřova brankáře zasypávali střelami. Poprvé se už v 6.minutě rozvlnila síť po gólu jak jinak než Š. Hlavsy. Soupeř v prvním poločase moc nezlobil a tak náš náhradní brankář K.Cipra jež zaskočil za nemocného Erika trochu promrzl. Do druhého poločasu soupeř vstoupil aktivněji a i pár šancí ke skórování si vytvořil. Naši zahazovali jednu šanci za druhou, tváří tvář soupeřovic brankáři jak D. Konrád tak i D. Štika trestuhodně zaváhali. Soupeř ve své aktivitě nepolevoval. Ve vzduchu se vznášel vyrovnávací gól. Jak to tak bývá, čas když člověk potřebuje se zdá být pomalejší, než ve skutečnosti je. Po rohu a následném zmatku v pokutovém území se na správném místě ocitl M.Červenka a ranou ze dvou metrů nedal brankáři šanci. Konečně, to to trvalo. Slovy trenérského mága J. Hnátka zařízení ještě 2 minuty před koncem trefil Š. Hlavsa. Závěrečný hvizd, 3 : 0 pro náš tým a hurá do kabin. Pravda teplota poskočila na 5 C° a zahřáli jsme se vítězstvím, ale je to takové jiné teplo. Co dodat, nezbývá než poděkovat klukům za kvalitně odehrané zápasy a popřát hlavně zdraví. Určitě se najde pár týmů, kterým na jaře v odvetách oplatíme podzimní porážky. Hodnotil trenér Konrád.

SK Viktorie Jirny - SK Vyžlovka B 3:0 (1:0)

Branky: 6. Hlavsa Štěpán, 55. Červenka Martin, 58. Hlavsa Štěpán.

Diváků: 30.

Sestava: Pruner - Cipra, M. Knotek, O. Knotek, Hísek, Štika, Vintr, Červenka, Rytíř, Hlavsa, Konrád (K).

Náhradníci: Beneš, Plný, Škulavík, Šrůtek, Dostal, Benáčan.

Trenér: Konrád Jan.