4. 3. 2018   |   Redakce

Vítězná generálka: 3:1 s divizním Kolínem

Jirenští fotbalisté v generálce před zahájením jarní částí ČFL přivítali v neděli 4. března na umělé trávě v Horních Počernicích FK Kolín, čtvrté mužstvo podzimní části divize C. První poločas mnoho brankových příležitostí nepřinesl, přesto ve 30. minutě otevřel stav utkání stoper Hruška. Běžela 73. minuta utkání a hostující tým vyrovnal na 1:1. Na další brankovou příležitost se dlouho nečekalo v 75. minutě, vrátil Viktorii vedení Čepelák. V 83. minutě utkání skvěle rozehrál Kocourek rohový kop a Mareš uzavřel stav utkání na konečných 3:1 pro Jirny.

Náš tým odehraje první dvě jarní utkání ČFL na domácím hřišti: nejprve v neděli 11. března ve 14.30 hod. Jirny – Dobrovice a o týden později v neděli 18. března ve 14.00 hod. Jirny – Ústí nad Orlicí.

SK Viktorie Jirny – FK Kolín 3:1 (1:0)

Branky: 30. Hruška, 75. Čepelák, 83. Mareš – 73. Němeček. Diváků: 50.

Jirny: Kafka – Parys, Hruška, Kejha, Čepelák – Procházka, Mareš, Škorvánek, Kocourek, Honcharenko – R. Stockner.